• Polski
  • English

Możesz wspomóc Monikę przekazując swój 1% podatku. Wystarczy, że w dorocznym rozliczeniu podasz:

Nazwa organizacji OPP: FUNDACJA DZIECIOM “ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
Nr KRS: 0000037904
Cel szczegółowy: 1441 Cisek Monika

Jak pomóc

Monika jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, zawsze chętną by pomagać innym w miarę swoich możliwości, niestety choruje Ona na rdzeniowy zanik mięśni i w chwili obecnej sama potrzebuje wsparcia i pomocy od innych.

Ponieważ koszty leczenia i opieki nad Moniką są bardzo wysokie i w sposób znaczący przekraczają możliwości finansowe Moniki i Jej rodziców zwracam się do wszystkich czytających niniejszy tekst o wsparcie finansowe dla Niej, wszelkie środki, które wpłyną na podane poniżej konto zostaną w całości Jej przekazane a ich zadaniem jest wyłącznie pokrycie kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją Moniki a także przynajmniej w częściowo sfinansować zakup wymaganych leków oraz sprzętu niezbędnego w codziennym funkcjonowaniu

Życie Moniki uzależnione jest nie tylko od sprawnego działania respiratora i innego sprzętu ratującego życie, ale również od możliwości korzystania z bardzo drogich sprzętów jednorazowego użytku. Zatem jakość Jej życia zależy od wrażliwości nas wszystkich..

Proszę nie wahaj się, liczy się każda złotówka, zapewniam również, że za każdą nawet najmniejszą pomoc zyskają Państwo ogromną wdzięczność ze strony Moniki.

Aby pomóc możesz dokonać wpłaty dowolnej, choćby najmniejszej kwoty na jeden z podanych rachunków bankowych:

Pomóż Monice przez Fundację Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A.

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
1441 Cisek Monika darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Moniki

Możesz, przekazać 1% swojego podatku podczas dokonywania corocznego rozliczenia podatku. W tym celu w odpowiednie pola formularza zeznania podatkowego należy wpisać:

Nazwa organizacji OPP: FUNDACJA DZIECIOM “ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
Nr KRS: 0000037904
Cel szczegółowy: 1441 Cisek Monika

Można też pomóc Monice za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Krok za Krokiem” w Zamościu

STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM “KROK ZA KROKIEM” w ZAMOŚCIU
Peowiaków 6A
22-400 Zamość
BGŻ O/Zamość
59 2030 0045 1110 0000 0086 9230
z dopiskiem Dla Moniki

W związku z pojawiającymi się prośbami o możliwość przekazania wsparcia na rzecz Moniki bezpośrednio a nie za pośrednictwem fundacji  lub stowarzyszenia poniżej podaję dane do wpłat bezpośrednio na osobiste konto Moniki.

Wpłata na konto osobiste Moniki

Monika Cisek
PKOBP Departament Rozliczeń – Bankowość Elektroniczna
68 1020 5558 0000 8602 3206 8185
z dopiskiem Dla Moniki

Jesteśmy również otwarci na inne formy wsparcia i pomocy, jak np. zakup sprzętu i przedmiotów niezbędnego w codziennym funkcjonowaniu Moniki. Zachęcam do zapoznania się ze stroną Na co pieniądze, gdzie znajdziecie Państwo dodatkowe informacje o tym jakie są aktualne potrzeby Moniki. Zachęcam również do bezpośredniego kontaktu z Moniką aby zaproponować inny rodzaj wsparcia i zorientować się w aktualnych potrzebach, bezpośrednio u Niej.

Zachęcam również do zapoznania się z galerią prac Moniki, jeśli np. prowadzisz swój sklep z gadżetami, jak koszulki, kubki itp. rozważ możliwość wykorzystania Jej prac w sprzedawanych produktach i przekazywane dochodu z ich sprzedaży na jedno z podanych wyżej kont bankowych.